logoCreated with Sketch. background Layer 1
SZUFLADA 15

Restauracja i klub muzyczny Szuflada to kultowe miejsce na mapie gastronomicznej i rozrywkowej Górnego Śląska. Już od 2004 roku możecie u nas doskonale zjeść, posłuchać najlepszej muzyki, obejrzeć sport, czy po prostu spotkać się ze znajomymi. Oferujemy bogate menu fusion kuchni polskiej, śląskiej, włoskiej i meksykańskiej, a w trybie indywidualnym przygotowujemy cateringi i imprezy okolicznościowe. Wrażeń estetycznych dopełnia niebywała architektura wnętrza podzielona pomiędzy dwa poziomy: obszerniejszą główną salę z wygodnymi sofami i sceną muzyczną oraz znajdująca się na górnym piętrze, mniejszą, bardziej chilloutową, zanurzona w półmroku przestrzeń z zamkniętym tarasem.

Zapraszamy na prawdziwą ucztę dla zmysłów, smaków i doznań estetycznych!

MUZYKA W KLUBIE

Równie atrakcyjna jest oferta kulturalna Szuflady. Klub współpracuje m. in. z festiwalami Bluestracje, Ars Cameralis i Jazz&okolice, organizuje autorskie koncerty, jest jednym z głównych ośrodków muzycznych Chorzowa i Metropolii "Silesia".